OnePlus 10 Pro – jak wyglądają opinie po premierze?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Długo wyczekiwany OnePlus 10 Pro zadebiutował 31 marca. Jak obecnie prezentują się opinie na temat nowego telefonu? Sprawdźmy, czego możemy się spodziewać po nowości od OnePlusa.

Samotna premiera OnePlus 10 Pro

Jak powszechnie wiadomo, dotychczas OnePlus miało w zwyczaju jednocześnie przedstawiać dwa modele telefonów nowej generacji. Premiera pojedynczego OnePlus 10 Pro była zatem lekkim zdziwieniem.

OnePlus 10 Pro spotyka się za to z wieloma pochlebnymi opiniami. Ciepło przyjęte zostało wyposażenie, z którym telefon jest sprzedawany, a także sama budowa smartfona. Wśród pozostałych pochlebnych opinii wyróżnić warto te dotyczące dobrej reakcji telefonu na dotyk, a także jakości obrazu, który OnePlus 10 Pro wyświetla. Telefon pozostawia oczywiście użytkownikowi wybór dotyczący stosowanej rozdzielczości. 

W tak krótkim czasie po premierze telefonu trudno powiedzieć coś o trwałości tego modelu. Wiele osób docenia za to zastosowane oprogramowanie, a także efektowne zdjęcia, które można zrobić przy użyciu smartfona. Z pewnością znaleźliby się sceptycy, jednak wygląda na to, że OnePlus 10 Pro to bardzo udany sprzęt.

zdj. główne: Shubham Bombarde/unsplash.com

Recent Comments

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *