Najnowszy Apple iPhone już w sklepach! Jaki jest odbiór? Sprawdzamy opinie!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najnowsze modele flagowych smartfonów od marki Apple są już dostępne. Jak sobie radzą na rynku? Poznaj opinie recenzentów i nabywców, zanim zdecydujesz się na zakup.

Najnowsze modele 14 od Apple

W tym roku na rynku pojawiły się najnowsze smartfony od Apple. W ofercie dostępne są modele: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro oraz iPhone 14 Pro Max. W sklepach można je kupić za minimum 5 tysięcy, jeśli chodzi o podstawową wersję. W przypadku iPhone’a 14 Pro Max, cena przebija 10 tysięcy złotych. Nowe smartfony od Apple reklamują się estetycznym designem, niezwykłą wydajnością, wytrzymałą baterią, niesamowitą jakością aparatu i rozdzielczością ekranu.

iPhone 14 – opinie recenzentów

Jak w rzeczywistości działa iPhone 14? Recenzenci zachwalają przede wszystkim wersję iPhone’a 14 Pro Max. Model ten ma znakomitą baterię, która wytrzymuje nawet kilka dni. Na uwagę zasługuje również świetna wydajność, dzięki dobremu taktowaniu CPU, jakość wykonywanych zdjęć i filmów oraz dobra rozdzielczość ekranu, pozwalająca na przyjemne użytkowanie telefonu. Do minusów należą jednak ceny produktów, długi czas oczekiwania na dostawę i niewielka pamięć RAM.

Zdj. główne: Daniel Romero/unsplash.com

Recent Comments

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *